5.kapitola - Fakt krátká mise

20. března 2011 v 16:50 | Jahodová Janet |  Fan Fiction

Ty moje(sakra,Wendyiny!! xD)inteligentní kecy ... xD


O 11 roků později

,,Sam,prostě musíme rozplést ten konvergenční uzel,"oznámila patnáctiletá dívka a zuřivě bušila do počítače.,,Jo,jo,já vím,akorát že …"Sam nestihla doříct.Wendy ji vytáhla od počítače,naklepala něco do klávesnice a voila! - SG-5 a SG-16 rázem byli na přistávací plošině.Wendy ještě rychle zavřela Iris.

Všichni koukali jak puci,nejvíc Sam.,,Mám po kariéře,"prohlásila.Vtom všichni uslyšeli Caroline,dceru Sam,jak se hádá s Danielem o Hathor.,,Kdyby tu byl táta,tak by si vjel do vlasů a řekl,že se z nás zblázní,"řekla Wendy.,,Vskutku,"přikývl Teal'c.,,No jo,kde vůbec jsou?"Zeptala se Sam.,,Já nevím … Car?"Zavolala Wendy na svou kamarádku.,,Co jé?"Ozvalo se z chodby a hádka na chvíli utichla.

,,Kde je mamina s otcem?"
,,Nevim,říkali něco o nějaké planetě…"Přišla jim unuděná odpověď.,,Hm tak dík tyjo ty mi taky umíš pomoct ségra,"zahučela Wendy.Jo,Caroline a Wendy byli jako sestry.

,,SG-1 se okamžitě připraví na misi!"Ozvalo se z tlampače.,,Paráda,nuda skončila,"zajásala Wendy a pálila se připravit.Sam,Teal'c a Daniel se za ní loudali poněkud míň nadšeně.

--

,,Páni,tady to vůbec nevypadá jak na Zemi,"zhodnotila situaci Sam.,,Myslíš že sou tu lidé?Nebo líp - myslíš že tu něco najdu?"Daniel by zase ve svém živlu,ale brzo ho zchladil Teal'c. ,,Už jsem tu byl.Je to neobydlená planeta,jen s těžištěm naquadahu." ,,Paráda,"zahučel Danny.Náhle se ozval výstřel.,,K zemi!"Vykřikla Sam.Tři lidé se hbitě sehnuli,ale Wendy se sunula jen pomaličku.

,,Doprdele,ona to schytala!"
,,Musíme okamžitě zpátky."
,,Ne,najdeme tady nějakou jeskyni nebo něco podobného a …"
,,Danieli Jacksone,krvácí!"

,,Ticho.Vracíme se,"zavelela Sam.,,T,kryj nás,"řekla a vzala Wendyino tělo do náruče.Po hrudi se mladé dívce rozlévala temně rudá skvrna.,,Vala mě zabije,"pomyslela si.Daniel mezitím zadal adresu.


,,ZDRAVOTNICKÝ TÝM DO PROSTORU BRÁNY!!ZDRAVOTNICKÝ TÝM DO PROSTORU BRÁNY!!"

,,Janet!"Vykřikla Sam.,,Co se stalo?"Vykulila oči Janet a vrhla se k nim.,,Ta planeta nebyla tak neobydlená jak jme si mysleli.Někdo po nás začal střílet a zasáhl Wendy."

--

,,Položme ji tady,"přikázala Janet a zdravotníci Wendy položili na jednu z postelí.Janet jí dala trochu adrenalinu a Wendy se probrala.,,Jak se cítíš?"Zeptala se jemně Janet.,,Jak kdyby na mě spadla Brána,"odpověděla tiše W.,,Bezva,uzdravíš se.Jak vtipkuješ,přežiješ všechno,"oddechla si Janet.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Lusaida Lusaida | 20. března 2011 v 17:06 | Reagovat

Já Tě zabiju !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!§ To se dělá takové šoky tu z Tebe mám !!!!!!!!!!!!!!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama