A different story - A přece se plodí!

13. března 2011 v 22:27 | Jahodová Janet |  Fan Fiction,,Jacku?Jackuuu!"Křičela Vala a utíkala chodbami SGC.,,Co ječíš?"Vynořil se zpoza rohu s úsměvem Jack.Černovlasá mimozemšťanka ho objala kolem krku a šeptem mu sdělila tu sladkou novinku.,,Jsem těhotná." Jack na ni chvíli zíral,pak ji zvedl do náruče a zatočil se dokola.,,Miluju tě,"řekl a políbil Valu do vlasů.

Jonathan O'Neill nevěřil,že by ještě někdy mohl být otcem.Když ztratil Charlieho,zhroutil se mu svět a přísahal,že žádné dítě už nechce.Jenže pak se v SGC objevila Vala Mal Doran,nádherná žena,která v sobě přes 500 let nosila goaul'dího symbionta Qetesh a nebyla ze Země.Ale tohle mu nevadilo.Přecejen pracoval v programu Hvězdné Brány.
Jakmile si od doktorky Fraiserové zjistil,že ani on není Vale lhostejný,začal jednat a skutky na sebe nenechaly dlouho čekat.Tu noc strávili společně v jeho ubikaci.


,,Zlato,vždyť jsi říkala že děti mít nemůžeš,"vzpomněl si,když ruku v ruce kráčeli do řídící místnosti.Vala pokrčila rameny.,,Taky mě to překvapilo.Janet říkala že ve mně byly zbytky Qetesh,které mi to nedovolovaly.Vždyť víš jak se vyvíjí Goual'di."
Jack se při vzpomínce na Hathor otřásl.
,,No a teď to vyprchalo … A jelikož jsi prakticky neukojitelný,čekám miminko,"dodala uštěpačně a s výkřikem se běžela schovat k Sam,která - jak jinak - seděla u počítače a dohadovala se s Danielem.

,,Dany,to prostě není možné!Kontinuum by se muselo zbláznit,aby byla pravda to co tu…Valo?"Otočila se na ni.,,Jack mě chce zabít,"zasmála se.
,,No promiň?Přece bych si nezabil svoje dvojnásobné štěstí.Možná ho jenom trochu polechtám …"Generál chytil milou Valu okolo pasu a začal rejdit prsty na jejích bocích.,,Ááá,nech toho!Jacku!"Vřískala.

,,Přišli jste dělat divadlo?"Zahučel naštvaně Daniel.Nikdy Jackovi úplně neodpustil,že mu Valu 'přebral'.Všichni se mu snažili vysvětlit,že Vala nikdy jeho nebyla,ale Danny byl beran.,,Joo!Dík za připomenutí,"pleskl se Jack do čela,přestal Valu lechtat a objal ji.Černovláska se lehce opřela o jeho hrudník.

Jackovy čokoládové oči přeletěly místnost.Všichni na ně koukali,což mu dělalo neskutečně dobře.,,Budu táta!"Vybafl na ně.,,Vala je těhotná."
Přesně tři vteřiny po této zprávě Sam zajásala a vrhla se Vale do náruče.,,Gratuluju!"
,,Díky,"objala ji Jackova milenka.Pak se posadily a diskutovaly o přebalovacích pultech,zásypech a podobných kravinách,takže Jack mrkl na Daniela,kterému se už zase vrátila pohodová nálada a oba se vytratili do kantýny.

,,Na moje dítě,"pozvedl Jack slavnostně lžičku s modrým želé.Dannymu to přišlo strašně vtipné.Smál se jako pominutý.,,Danieli!!"Jeho kamarád se zřejmě urazil.,,Já tu zajídám své dítě!"
Toto prohlášení způsobilo,že se začala ještě víc.

,,Danieli Jacksone,je ti dobře?"Optal se Teal'c svým hlubokým hlasem.,,Jo,Jack zajídá své dítě,"odpověděl jeho kolega a znovu se rozesmál.Teal'c pozdvihl obočí.,,Vala je těhotná,"objasnil mu to Jack.,,Gratuluji O'Neille,"zapředl T. a šel si po svém - plánoval kel'no'reem.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Anketa

Couple?

Sam/Jack 15.4% (6)
Janet/Jack 15.4% (6)
Vala/Jack 12.8% (5)
Sam/Mitchell 12.8% (5)
Sam/Daniel 10.3% (4)
Sam/Martouf 12.8% (5)
Janet/Daniel 7.7% (3)
Vala/Daniel 12.8% (5)

Komentáře

1 Lusaida Lusaida | 13. března 2011 v 22:38 | Reagovat

JE to skvělé !!! Jak už jsem řekla před tím :) (Přidej si tu smajlíky :) )
Sice nemám Jack/Vala moc v lásce ( Sam/Jack 4ever), ale i tak je to super. Daniel jako vždy ... Prostě magor :D Při posledních dvou odstavcích jsem se smála jak ... ;)
Jsi prostě dobrá !!!! Nothing more to say ! :) ♥

2 mygateworld mygateworld | 13. března 2011 v 22:40 | Reagovat

[1]: Jo,přidám xD
Ale Vala je prostě krásná xD Experimentace,jinak taky upřednostňuju Sam xD Ale já chci být krásná po Vale xD
Jo Daniel,to byl vždycky prdlej článek týmu xD No,Don Perognon tam asi pí nebudou,oslavit se to musí xDD Dík ♥

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama