Last day on Earth

18. března 2011 v 18:33 | Jahodová Janet |  Fan Fiction
Napadla mě při týhle písničce (CČ)


Janet,
Tohle je pro mě strašně těžké.Nevím jak ti to říct,vážně ne.Nikdy si nezvyknu na tyhle pocity.
Až tohle budeš číst,budu zpátky na Vestele.Věděla jsem,že se jedno budu muset vrátit,ale že to bude tak brzo … Nechce se mi odcházet.Kdyby mi to někdo řekl tehdy,když jsem se dostala do SGC,bylo by mi to jedno,ale pak jsem poznala tebe a … všechno začínalo mít smysl.
Vždycky jsi se ptala,co se na mé planet stalo a já říkala,že až přijde čas,tak ti to řeknu … Teď je načase abys to věděla.
Vestele hrozil zánik.Náš Mistr to věděl a proto otvíral Červí díry na různá místa - aby se Vestelčané mohli přepravit.Já jsem tam ale chtěla zůstat.Zrovna když se otevřela Červí díra na Zemi,ozval se šílený výbuch.Mě to odhodilo do horizontu událostí a vyplivlo v SGC,ostatní co tam byli to zabilo.Mezi nimi byla i moje matka …
Nikdy se ke mně nechovala jako k dceři.Když jsem se narodila,tak mě odložila.Až o mých pátých narozeninách se okolo mě začala točit a pak jsem se dozvěděla pravdu.No,dobře,ale moje máma jsi ty.
Tenhle dopis měl a vlastně má jediný důvod.Chci ti říct,jak moc tě mám ráda.Moc,šíleně moc.Budeš mi chybět … mami.
A Janet?Pozdravuj všechny.Sam,Jacka(a řekni jim,ať už to konečně dají dohromady!!)Teal'ca,Valu,Daniela,Hammonda,Silera … A pozdravuj Zemi.Miluju to tady.
Páni,takhle kočíi můj poslední den na Zemi,je to celkem zvláštní …
SBOHEM,MAMI.
Wendy.
Janet po tváři stekla malá slza,ale navzdory tomu se usmívala.I když to v dopise nebylo napsáno,obě věděly že se ještě setkají.Určitě …
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Lusaida Lusaida | 18. března 2011 v 18:33 | Reagovat

I´m in love with Your FF ... Again ... ♥ !!!!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama